Vintage

Something Different for Joomla

Mój Las PDF Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
18.05.2013.
Wyniki XXVII edycji 2013/2014 konkursu :"Mój las"
KATEGORIA I
AUTORZY PLACÓWKA OPIEKUN LOKATA
Imię i Nazwisko Nazwa szkoły Miejscowość Imię i Nazwisko
Julia Durał Szkoła Podstawowa Nr-80 we Wrocławiu Wrocław Anna Piguła I-Miejsce
Klaudia Sójka Szkoła Podstawowa Nr-6 w Oleśnicy Oleśnica Katarzyna Machaczka II-Miejsce
Aleksandra Janik Szkoła Podstawowa Nr-6 w Oleśnicy Oleśnica Jolanta Przybysz III-Miejsce
Mikołaj Liszyk Szkoła Podstawowa Nr-38 we Wrocławiu Wrocław Urszula Cichoń Wyróżnienie
Milena Kamola Szkoła Podstawowa Nr-99we Wrocławiu Wrocław Jolanta Sikorska Wyróżnienie
Amelia Nyga Aleksandra Jesionek Szkoła Podstawowa Nr-6 w Oleśnicy Oleśnica M. Hałapacz Wyróżnienie
Weronika Górecka Szkoła Podstawowa Nr-6 w Oleśnicy Oleśnica Ewelina Ptak Wyróżnienie
Gabriela Iwaneczko Szkoła Podstawowa Nr-6 w Brzegu Dolnym Brzeg Dolny Iwona Kokocińska Wyróżnienie
Amelia Leśniewska Szkoła Podstwowa nr 2 w Oleśnicy Oleśnica Elżbieta Rabiega Wyróżnienie
Amelia Wójcikiewicz Szkoła Podstwowowa nr 38 we Wrocławiu Wrocław Urszula Cichoń Wyróżnienie
Jagoda Tesyna Szkoła Podstwowowa nr 38 we Wrocławiu Wrocław Urszula Cichoń Wyróżnienie
Hanna Ławrynowicz Szkoła Podstwowa nr 99 we Wrocławiu Wrocław Jolanta Sikorska Wyróżnienie
Anita Szylik Szkoła Podstwowa nr 80 we Wrocławiu Wrocław Anna Piguła Wyróżnienie
Patrycja Koziarka Szkoła Podstwowa nr 99 we Wrocławiu Wrocław Jolanta Sikorska Wyróżnienie
Mateusz Stoparek Szkoła Podstwowa nr 2 w Oleśnicy Oleśnica Elżbieta Rabiega Wyróżnienie
Hanna Stoparek Szkoła Podstwowa nr 2 w Oleśnicy Oleśnica Elżbieta Rabiega Wyróżnienie
Katarzyna Lewek Szkoła Podstawowa nr 6 w Oleśnicy Oleśnica Elżbieta Grędysa Wyróżnienie
Julia Graf, Aleksandra Łach Szkoła Podstawowa nr 6 w Oleśnicy Oleśnica Elżbieta Grędysa Wyróżnienie
Dominka Serwata Szkoła Podstwowowa nr 38 we Wrocławiu Wrocław Urszula Cichoń Wyróżnienie
Oskar Chamela Szkoła Podstwowa nr 80 we Wrocławiu Wrocław Anna Piguła Wyróżnienie
Gabriela Kłak Szkoła Podstwowa nr 2 w Oleśnicy Oleśnica Elżbieta Rabiega Wyróżnienie
Justyna Łukasik Szkoła Podstwowowa nr 38 we Wrocławiu Wrocław Urszula Cichoń Wyróżnienie
Maksymilian Pieronek Mateusz Maciejewski Szkoła Podstawowa nr 6 w Oleśnicy Oleśnica Elżbieta Grędysa Wyróżnienie
Małgorzata Haliżak Martyna Trzmielewska Szkoła Podstawowa nr 6 w Oleśnicy Oleśnica Katarzyna Nowatkowska-Kapusta Wyróżnienie
Michał Mędrek Szkoła Podstwowa nr 99 we Wrocławiu Wrocław Jolanta Sikorska Wyróżnienie
Bartosz Sęga Szkoła Podstwowowa nr 38 we Wrocławiu Wrocław Urszula Cichoń Wyróżnienie
Kinga Czekuć Szkoła Podstwowa nr 80 we Wrocławiu Wrocław Anna Piguła Wyróżnienie
Kacper Nikody Szkoła Podstawowa nr 6 w Oleśnicy Oleśnica Elżbieta Grędysa Wyróżnienie
Wiktor Łaba Szkoła Podstwowowa nr 38 we Wrocławiu Wrocław Urszula Cichoń Wyróżnienie
KATEGORIA II
AUTORZY PLACÓWKA OPIEKUN LOKATA
Imię i Nazwisko Nazwa szkoły Miejscowość Imię i Nazwisko
Kamil Owcarz Szkoła Podstawowa Nr-2 w Oleśnicy Oleśnica Irena Koreń I-miejsce
Hubert Zbroja Szkoła Podstawowa Nr-6 w Brzegu Dolnym Brzeg Dolny Iwona Kokocińska II-miejsce
Jędrzej Krzemiński Szkoła Podstawowa w Szczytnej Szczytna Dominika Mielnik III-miejsce
Paweł Kułach Szkoła Podstawowa w Szczytnej Szczytna Dominika Mielnik Wyróżnienie
Bartosz Doskocz Szkoła Podstawowa w Szczytnej Szczytna Dominika Mielnik Wyróżnienie
Artur Baciński Szkoła Podstawowa nr 45 we Wrocławiu Wrocław Małgorzata Łukowiak Wyróżnienie
Agnieszka Mrugalska Szkoła Podstawowa nr 90 we Wrocławiu Wrocław Jolanta Michalec Wyróżnienie
Aleksandra Szczypkowska Szkoła Podstwowa nr 50 we Wrocławiu Wrocław Barbara Łuczyk Wyróżnienie
Martyna Smagała Szkoła Podstwowa nr 118 we Wrocławiu Wrocław Elżbieta Wdowczyk Wyróżnienie
Natalia Szechnicka Zespół Szkół Publicznych w Wołowie Wołów Danuta Grabowska Wyróżnienie
Kinga Berkowska Szkoła Podstwowa w Szczytnej Szczytna Dominika Mielnik Wyróżnienie
Oskar Ślazyk Szkoła Podstwowa w Szczytnej Szczytna Dominika Mielnik Wyróżnienie
Aleksandra Borowicz Szkoła Podstwowa nr 1 w Oławie Oława Ewa Reczuch Wyróżnienie
Łukasz Grochowski Szkoła Podstwowa w Szczytnej Szczytna Dominika Mielnik Wyróżnienie
Maria Podlasińska Szkoła Podstwowa nr 50 we Wrocławiu Wrocław Barbara Łuczyk Wyróżnienie
KATEGORIA III
AUTORZY PLACÓWKA OPIEKUN LOKATA
Imię i Nazwisko Nazwa szkoły Miejscowość Imię i Nazwisko
Monika Kornaj Zespół Szkół Publicznych w Wołowie Wołów Renata Stefanowska-Matyszczak I-Miejsce
Maciej Gabinet Gimnazjum nr 5 we Wrocławiu Wrocław Iwona Dzięcioł II-Miejsce
Tomasz Tadeusz Polański Gimnazjum w Prochowicach Prochowice Agnieszka Koronkiewicz III-Miejsce
Agnieszka Migacz Gimnazjum nr 23 we Wrocławiu Wrocław Urszula Krajewska Wyróżnienie
Edyta Krajewska Gimnazjum nr 23 we Wrocławiu Wrocław Urszula Krajewska Wyróżnienie
Agnieszka Kozubal Gimnazjum w Prochowicach Prochowice Agnieszka Koronkiewicz Wyróżnienie
Liwia Żurek Gimnazjum nr 5 we Wrocławiu Wrocław Iwona Dzięcioł Wyróżnienie
Joanna Szabuniewicz Gimnazjum nr 23 we Wrocławiu Wrocław Urszula Krajewska Wyróżnienie
Ewa Kundera Gimnazjum nr 23 we Wrocławiu Wrocław Urszula Krajewska Wyróżnienie
Zuzanna Janeczko Gimnazjum nr 23 we Wrocławiu Wrocław Urszula Krajewska Wyróżnienie





KATEGORIA IV
AUTORZY PLACÓWKA OPIEKUN LOKATA
Imię i Nazwisko Nazwa szkoły Miejscowość Imię i Nazwisko
Katarzyna Honczaruk LO w Obornikach Śląskich Oborniki Śl. Małgorzata Nehrebecka I-miejsce
Alicja Giermek LO w Obornikach Śląskich Oborniki Śl. Małgorzata Nehrebecka II-miejsce
Żaneta Augustyniak LO w Obornikach Śląskich Oborniki Śl. Małgorzata Nehrebecka III-miejsce
Klaudia Foryś LO w Obornikach Śląskich Oborniki Śl. Małgorzata Nehrebecka Wyróżnienie
Zmieniony ( 20.05.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Joomla Templates by JoomlaShack